Čo je DNA psychológia?Náuka o živote. Nakoľko je DNA súčasťou každého človeka, tak je to náuka o živote. Živote, ktorý má svoje princípy, pravidlá a biologické mechanizmy. Ak si uvedomíme, že bez nich by sme vôbec nežili, tak logicky je DNA psychológia naozaj náuka o živote a je určená len pre živých ľudí.


A ak niekto, ako genetika, naša ľudská DNA – DNA človeka dokázala tieto princípy, pravidlá a mechanizmy vymyslieť a postupne zrealizovať tak potom logicky má svoju vlastnú psychológiu a má aj svoju vlastnú inteligenciu. Psychológiu, ktorú by sme mali a musíme VEDOME ovládať. Ovládať a rozumieť jej čo najdetailnejšie ako sa len dá. Ak rozumieme základnému zámeru života, pochopíme, že to čo sme žili doteraz bol len jeden veľký omyl. Omyl, ktorý nám spôsoboval pochybnosti o nás samotných, stratu dôvery v nás samotných, pocity strachu, nedôvery k iným, stres, paniku, nesprávne rozhodnutia, zlyhania, pády a smútok.


Tento omyl žijeme automaticky a už ho považujeme za normálny a prirodzený. Lenže kto by chcel žiť ak by cieľom boli práve tieto omyly?


Odpovede hľadáme všade, skúšame riešenia, metodiky, rôzne duchovné smery, niektorí skúsia drogy a to len preto aby našli späť cestu k sebe samým. Lenže nájsť túto cestu bez DNA, bez genetickej inteligencie je nemožné.


Myslieť si môžeme, naozaj slobodne, čo chceme o tejto náuke, o DNA psychológii. Cieľ vnútornej spokojnosti však človek nikdy nedosiahne, pokým reálne nebude ovládať svoju vlastnú náuku o živote, ktorú získal NARODENÍM.


Ste život, ktorý v sebe nosí DATABÁZU INTELIGENCIE ŽIVOTA a život, ktorý sa smie učiť počas VEDOMÉHO bdelého času, ktorý žijete počas dňa. To čo zatiaľ poznáte je VEDOMÍ DBELÝ ŽIVOT, ktorý nespolupracuje s DATABÁZOU INTELIGENCIE ŽIVOTA - ktorú voláme DNA psychology. Počas bdelého vedomého života môžete skúšať čo len chcete. Myslieť si čo len chcete, veriť na čo chcete. Avšak cesta k Vašej VRODENEJ DATABÁZE ostane zatvorená. Prečo?


Pretože cesta k nej má svoje DANÉ PRAVIDLÁ a nie je možné ich obísť napodobniť, vykľučkovať, oklamať. Tieto pravidlá si DNA inteligencia života stráži najprísnejšie ako vie a získať ich VEDOME je skoro nemožné.


Ale niekomu sa to predsa len podarilo. Niekto vedel čo má skúmať, kam klopkať a čakať či sa to podarí. A podarilo sa. A dnes to JE VAŠA SKRATKA. A vy si kupujete práve túto SKRATKU, čím si šetríte čas prosieb, klopkania, pokusov a snahy, ktorú vyžaduje genetická inteligencia človeka, aby uverila BDELEJ mysli.


Kto mohol mať šťastie dozvedieť sa presne tieto princípy a pravidlá genetickej inteligencie? Len jedinci, ktorý počas života nestratili prepojenie na genetickú databázu života a jej poznatkov. Je ich veľmi málo, ak vôbec niekoľko. Ale štatisticky to pripúšťame ale potom sa sami čudujeme, prečo už tieto poznatky svet nepozná tisícky rokov.


Každopádne nastupuje ZMENA. My ich máme. Platíte si za poznatky a max doplnkové kurzy pre menej chápavých, ktorým nestačí jeden ucelený poznatkový obsah v podobe PDF – online, aby ste mali za platenú investíciu okamžite prístup k týmto informáciám. A to je všetko.

Kúpiť si MANUÁL.

Genetická inteligencia je nádherná vo svojej podstate. Upratuje nám podnety, učí našu bdelú myseľ ako s ňou spolupracovať, ukazuje nám možnosti, ktoré smieme používať a realizovať. Upozorní, chráni, opravuje naše telo, udržiava nás aby sme žili čo najdlhšie. Informuje nás vopred o možných nebezpečenstvách a ukazuje nám bezpečnú cestu vpred. Má len jediný cieľ. Cieľ je neumierať, žiť a rozvíjať sa. Naša genetická inteligencia miluje život, miluje ho žiť a miluje tých, ktorí majú podobný vnem pre život. Tí ostatní sú zatiaľ neprepojení a len zdržujú tých, čo už sú prepojení na genetickú inteligenciu vedome. Takto sa vnímame. Genetická inteligencia to okamžite rozpoznáva. Ak ste niekedy počuli o kolektívnom vedomí, tak jediné kolektívne prepojenie existuje len na úrovni genetickej inteligencie. To ostatné je len túžba, predstava o tom, ako by to mohlo byť. V bdelom vedomom živote sa kolektívne LEN ZHODUJEME v rovnakých spoločenských podnetoch a toto je veľký rozdiel, ktorý začnete vnímať aj Vy ak sa vytrénujete späť na seba samých.


Sme uzatvorená komunita? Nie.. komunita sme len na oko. Akože sme komunita. Reálne máme len technicko priateľský vzťah a to len pre poznatky v téme. Máme priestor pre občasné zdielanie poznatkov z praxe, nejaké pozorovania. Reálne však každý žije svoj život. Niekto sa vyškolí a už ani nevieme kde je. Takto by to malo byť v komunitách správne. Sloboda žitia ale poznatky spájajú.


U nás máte len možnosť naučiť sa ako správne nájsť to spojenie, prepojenie, aktivovanie, uchopenie (doplň slovo, ktoré aktuálne používaš..............), ktoré potrebuje Vaša genetika k tomu, aby začala vážne brať do úvahy Vaše bdelé VEDOMIE – MYSLENIE, ktoré máte teraz.


Bez napojenia sa na genetiku človeka, genetická inteligencia Vašu myseľ buď len opravuje, upratuje, hasí problém ale inak ju zvysoka ignoruje a čo je tragické NEVZDELÁVA VÁS do MYSLE. Potom je človek nútený sa učiť od iných ľudí, z mysle cudzích ľudí, kopírovať ich, napodobňovať. Čo nás núti žiť život iných. Učiť sa od mysle, ktorá tiež nemá napojenie na inteligenciu života a potom.. však vidíte ako ľudia žijú, netreba to rozoberať. Vidíte to aj Vy. Váš jediný cieľ by teda mal byť, podľa genetickej inteligencie života, ktorý žijeme ale nepoužívame je tento: NAPOJIŤ SA NA SVOJU VLASTNÚ DNA – GENETICKÚ INTELIGENCIU a ŽIT ŽIVOT AKO CELOK a učiť sa novým zručnostiam, fintám, radám, ktoré nám vytvára naša vlastná genetika pre náš spokojný a dlhodobý život.


To je všetko.


Toto je naša úloha, poslanie. Toto musíme zvládnuť ak už žijeme. A my sme to spísali, to AKO do manuálu. Aby ste to dosiahli. Trvalo to skoro 50 rokov. Dlho.


Čo máme MY ako froquent aby ste dosiahli svoje prepojenie podľa princípov genetiky života druh
človek je v zhrnutí toto:


1 ks MANUÁL ACTIVATION TRAINING / * + školenie manuál ak niekto chce
1 ks ŠKOLENIE – doplnok k manuálu pre menej chápavých – dovzdelávanie toho, čo je v manuáli
1 ks SKOLENIE – širší doplnok k manuálu pre menej chápavých – dovzdelávanie toho, čo je v manuáli

Hudba je doplnok k manuálu, ale dá sa aj bez manuálu používať. Hudba je vhodná pre tých, čo si manuál nevedia finančne dovoliť. Masíruje prepojenie ku genetike, ale trvá to. Postupne sa ale viete dopracovať k prepojeniu ale čas Vám nevieme garantovať. Manuál je SKRATKA. MANUÁL šetrí asi tak 40 rokov praxe od prepojenia sa na sebevlastnú genetiku človeka.


Prednášky pre opakovanie základov o DNA psychológii pre verejnosť – ak je chuť si to znovu vypočuť, stretnúť sa, dať si kávu, zasmiať sa a mať trefné poznámky ku genetike 🙂*Aké je to celé vtipné ak človek nežije spoločne s tým, s čím sa narodil.


Pár starých kníh od autorky – kto chce – ale netreba to, to finálne je už spísané v manuáli.


A čo sa stane po vytrénovaní prepojenia na Vašu genetickú inteligenciu?


Tak toto je priestor nekonečný. Každý človek začne zručnosti genetickej inteligencie používať podľa svojich slobodných potrieb. Povieme na to len jedno. Fantázii sa medze nekladú. Nemajte strach, Vaša genetika Vás vždy upozorní, ak sa to nedá zrealizovať a poradí, čo pre to spraviť aby sa to dalo.
Stačí takáto odpoveď?


Je možné spraviť na to doplnkové školenie pre menej chápavých. Spravte dopyt po vytrénovaní
z manuálu a spravíme doplnkové školenie. 🙂


A presne takéto školenia zabezpečujeme. DOPLNKOVÉ k manuálu. Nič viac. Napojiť sa na vlastnú genetiku sa netreba učiť dlho.


TO ČO FUNGUJE IDE RÝCHLO. A táto náuka, ide okamžite. Lebo Vaša genetika len na toto čaká.
Od koľkých rokov odporúčate MANUÁL?


Asi od 15 -16 rokov. Menším deťom to treba vysvetliť ich slovami, takže každý rodič vie ako na svoje dieťa. Dá sa to aj menším deťom ľahko vysvetliť. Záhadne malé deti vedia, o čom hovoríme. Tie si ešte napojenie na svoje genetickú inteligenciu pamätajú. Okamžite to vedia zapracovať a žiť náuku o živote.


Problém majú starší a dlhšie dospelí ľudia. Sú domotaní rôznymi náukami, rôznymi metodikami a vierovyznaniami. Tí budú mať na začiatok viac práce ale prepojenie získajú aj oni. Aj ich genetika čaká dlhé roky len na to, aby sa ich myseľ správne nasmerovala na život, ktorý v sebe majú. Čo sa stane ak sa napojím ale nebudem to chcieť žiť, že sa mi predsa páči môj starý hektický život s tým čo som žil?


Okej. Nakoľko je to slobodné vzdelávanie a rozvoj, tak sa môžete vrátiť späť k svojmu starému životu. Ale, ale Vaša genetika už ostane nápomocná viac pre Vás. Oceníte to v okamihoch, ak Vás bude upozorňovať na ohrozenie života, ale pre záchranu života. Budete vedieť o čo ide a tak budete rýchlejší ako Vaša VEDOMÁ – MYSĽOVÁ INTUÍCIA, či Vaše VEDOMÉ TRETIE OKO, ktorému veríte, že existuje. Nezabúdajme, že genetika je celá vo Vašom tele a určite nebude plytvať nejakým miestom na čele, ak Vás ide upozorňovať. 🙂 Ona chce žiť. Vy vo vnútri chcete celý žiť a dokonca večne ako sme si všimli. 🙂 Aj keď Vy VEDOME v MYSLI chcete opak. Ona sa bude snažiť plnými silami aby ste žili čo najlepšie a najdlhšie. Ak ste prepojení, tak Vás podporia aj iné genetiky iných ľudí, lebo ste vzácnejší v sieti života.


Ono teoreticky si myslíme, vnímame to tak, ale toto nemáme potvrdené pozorovaním, ale myslíme si že človek ktorý má prepojenie na svoju genetickú inteligenciu je v sieti života ľudí na tejto Zemi v priorite pred neprepojenými. Ale toto ešte doskúmame. Zatiaľ pozorujeme.


Ostatné potvrdené máte?


Áno máme. Môžeme prizvať už aj vedu a odborníkov nech sa s tým hrajú a opätovne to potvrdzujú. Bude ich to baviť. Ale odporúčame aj im, najprv si vytrénovať ich vlastné prepojenie na ich vlastnú genetiku, nech im ich vlastná genetická inteligencia dáva rozumné rady ako skúmať túto oblasť ľudskej existencie.


Neskutočne veľa možností v sebe dedíme narodením. Toto ľudská bdelá myseľ ani nepoberie. Je to zábava každý deň. A človek zrazu miluje tento reálny život v plnom rozsahu. Kto nezažije svoju vlastnú genetickú inteligenciu kým žije, nevie čo je zážitok a nevie čo sú správne, zdravé emócie. Toto nevysvetlíte niekomu, kto seba nepozná do hĺbky svojej zdedenej genetiky. A je úplne jedno kto ste a kto sú Vaši rodičia. Náuka o živote je plná prekvapení a zážitkov. Už znieme ako marketing na konzervy.. stačí. Pre menej chápavých máme prednášky ZADARMO. Ste vítaní. Vypočujete si a pochopíte. Potom sa na to vyspíte, porozmýšľate bdelou mysľou a možno budete chcieť žiť seba naplno. Uvidíte. Zatiaľ sa nikto nesťažoval. Ale už sme naozaj ticho. Stačí toľkoto textu na úvod, čo myslíte?


Autori: Ildikó Csölle alias Arin Drexler a Emil Georgiev