Váš prvý veľký úspech.


VIETE O NÁS

Vitajte. Vaša šanca čaká na Vaše prečítanie.

U nás sa informácie získavajú čítaním.


REAL RESTART 2 spôsobmi.


HUDBA a KNIHA.


Úprimne – prečo máte zaplatiť 1111 EURO?


Rozvoj osobnosti a hĺbkový reštart, ktorý získate do svojho tela tak, že si to najprv prečítate, vypočujete. Klasika vždy funguje najlepšie. 


RAZ PREČÍTAJ – Tvrdohlavo vytrénuj – a ŽI VÝSLEDKY kolektívnej genetickej inteligencie. A čaruj tak, ako to už aj HarryPotter dokáže v rozprávke. Dokáž to aj Ty ale v realite. 


Používame oči – zrakové vnímanie, uši – sluchové vnímanie. My prebudíme Vaše podnetové spracovanie a pošteklíme Vašu spiacu genetickú inteligenciu k výkonu a k spolupráci. Táto časť je naša práca pre Vás. Potom ste na rade Vy. Vaše ciele, sny, túžby. My nevieme čo chcete. Vy to viete.


Získajte moc a zadávajte


Genetická inteligencia pracuje pre vytrénovaných. Nemeditujte. Trénujte svoju moc a začnite čo najskôr. Všetky dary v našom tele fungujú úplne inak ako vás to učia. Hrajte sa s genetickou inteligenciou a ona Vám ukáže detaily aj kvantového sveta. Chcite vidieť a vedieť viac. Toľko stačí na začiatok. A potom to príde. Všetko, čo ste doteraz čítali, učili sa, videli a zažili sa spojí vo Vašu moc, ktorá nevyprchá a nezmizne.


Úprimne – prečo máte zaplatiť 1111 EURO?


Za manuál predsa. Očami to prečítate, vytrénujete a ... všetko dá zrazu zmyslel vo Vašom živote.


O čom to celé je? No dobre, rozpíšeme to.


Počuli ste už o genetickej inteligencii?


Alebo genetickej psychológii?


Alebo DNA psychológii?

 • Nie?


 • FAJN
Pudy, inštinkty, reflexy – tvrdí veda. Lenže toto sú len tie časti, ktoré sú automaticky zapísané ako hotové poznatky vo Vašej genetike. Milión rokov overované skúsenosti v genetike. Fungujú, teda ich máte vrodené. Učia nás len, že geneticky reagujeme a buď len útočíme alebo utekáme.


Ak by sme mali takýto život sme čisté stroje. Lenže nie sme roboti. Prečo asi?


Pretože naša genetika rada skúma, overuje, zisťuje. Je zvedavejšia ako si myslíme vo vedomí.


My chceme dosiahnuť náš cieľ ... ALE tá naša genetika skúma akurát zlyhanie a nedosiahnutie cieľu.

 • Šok?
Dýchajte. Však sa pozrite na ľudí okolo seba. Jedny ľudia sú chorí, druhí v depresiách, tretí potrebujú alkohol, drogy. Iní musia žiť v sebaklame. Iní neustále podvádzajú svoje lásky. Jeden z nich je agresívny, iný zase príliš pozitívny. Niekto utiekol do fantázie a ilúzií. Mnohí sú v apatii a jediné čo riešia je dožiť, umrieť. Svoj život nasmerujú na vieru a o ničom inom nehovoria len o živote po smrti.
 • Uff
Zaujímavé smery skúma ich genetika. Žeby si ľudia nevšimli ani jediný krát prienik od ich vlastnej genetickej inteligencie? Alebo tomu len neuverili? Alebo si len mysleli, že to ich duša reaguje... nevedeli sito vysvetliť? Cítili vôbec, že niečo vo vnútri v nich má riešenie?


A čo mi ostatní, ktorí žijeme v spolupráci s vlastnou genetickou inteligenciou?


My skúmame možnosti, riešenia, život bez ťažoby. Skúmame poznatky a vedomosti života, ktoré spia v iných ľuďoch. Skúmame produkciu dopamínu v našom tele podľa zadaní. Skúmame zhmotňovanie našich cieľov, ich časový horizont, získanú zručnosť smerovať naše životy ako potrebujeme.


Čo skúmame?


Ako nezostarnúť, mať radosť zo života a užiť si dar, ktorý máme. Užívame si život a nechceme žiť bez slobody v sebe.


Aké sú benefity? Aké by ste chceli Vy? Čo potrebujete? Po čom túžite? Aký je váš cieľ? 


Viete to dosiahnuť. 


Jediné, čo potrebujete je: Vytrénovať (aktivovať) spoluprácu s vlastnou genetickou inteligenciou na vedomej úrovni.


Čo sa zlepší v prvom týždni:

 • Vráti sa Vám sebavedomie
 • Vráti sa Vám vnútorná sila
 • Vráti sa Vám energia
 • Vráti sa Vám chuť do života
 • Vráti sa Vám chuť plánovať a riešiť
 • Vráti sa Vám zručnosť realizovať

Výsledky v prvom týždni smelo a slobodne OČAKÁVAJTE v týchto témach:


- Uvoľnenie blokov a traumatických skúseností a to hĺbkovo v nevedomí


- Zvýšenie inteligencie a analytických zručností


- Vedomé zapájanie disciplíny v rozhodovaní a myslení


- Ustálenie a zastavenie nežiadúcich myšlienok


Čo sa zlepší v druhom týždni:

 • Objavíte svoju inteligenciu a podprahovú moc
 • Objavíte silu Vašej genetickej inteligencie
 • Objavíte možnosti, ktoré ste doteraz nevideli a boli Vám ukryté
 • Objavíte reálnu silu vlastných myšlienok a rozhodnutí
 • Objavíte rozdiel medzi bežnou inteligenciou a genetickou inteligenciou
 • Objavíte pravdu a získate nové emócie, ktoré začínate využívať pre svoje výsledky

Čo sa zlepší tretí týždeň:

 • Začnete reálne využívať genetický flow inteligencie života, ktorý ste získali narodením
 • Spoznáte silu zodpovednosti za svoj prebudený dar
 • Spoznáte moc, ktorú ste cítili len v knihách a filmoch
 • Spoznáte možnosti, ktoré život na Zemi ponúka
 • Spoznáte, že máte moc žiť aj bez genetickej inteligencie a zároveň aj s ňou podľa potrieb

Čo sa stane prvý rok vo Vašom živote?


- Skúmate, experimentujete, plníte si sny, ciele.


- Zistíte, že sila myšlienky je reálna len v spolupráci s genetickou inteligenciou.


- Potvrdí sa Vám, že iní ľudia, ktorí tvrdia múdrosti o sile myšlienky sú ľudia, ktorých riadite Vy.


Ešte?


Na rovinu. Bez toho, aby ste prečítali POTICHU manuál, potom si spoluprácu s vlastnou genetickou inteligenciou poctivo nevytrénovali nedosiahnete nič. Respektíve len čiastočné výsledky zaznamenáte. Sú aj takí, ktorým stačilo vedieť ako to funguje a stále sa do tréningu nepustili. Prečo?


Definujeme to ako STRACH. Strach z vlastnej moci.


MOC znamená zodpovednosť. Vyžaduje vnem pre spravodlivosť, ľudskosť, empatiu, súcit ale aj silu pomôcť iným. A toto nie každý zvládne. Hlavne ak nevydrží prvé 3 týždne tréningu. Tréningu, kedy Vás začne skúšať Vaša vlastná genetická inteligencia.


Ste to Vy? Vodca? Líder? Vzor pre iných? Ste ten, kto si zaslúži dosahovať výsledky?


Ak áno, vhupnite do zmeny, ktorá je ľahká. Ľahká len preto, pretože niekto za Vás obetoval dlhé roky výskumu. Niekto kto to nevzdal a získal dôveru od línie života aby tieto informácie posunul aj Vám.


Áno, za odmenu. Rovnováha je základ a naša genetika rozumie čo sú financie. Spravili sme si planétu s peniazmi, takže genetika o nich vie a pracuje s touto informáciou veľmi šikovne.


Čo urobiť ako prvé


Pre odvážnych:

 • Použi našu hudbu. Pomôže ti rýchlejšie sa vytrénovať. Dobre sa pri nej detoxikuje, ventiluje psychika, myšlienky, ktoré nechceš. Kým ti hudba vadí Tvoja genetická inteligencia ti neverí. Ale už ťa pozoruje. Vydrž tréning. Možno sa budeš musieť nasrať a aj v hneve to vytrénovať. Vôbec to nevadí. Výsledok sa dostaví. Tvoja genetická inteligencia vie čo si zažil, zažila.
 • Manuál obsahuje aj tretiu pomoc. Prečítaš si.
 • Kúp si rovno manuál a prečítaj si ALFU A OMEGU poznatkov. Nech Ti zapadne puzzle a začni okamžite trénovať. Kecy, omáčky a filozofia okolo toho je zbytočná. Chceš predsa fungovať a žiť podľa seba.

Pre skeptikov:


 • Pre vás je dobrá hudba. Lenže zase budete brblať a krútiť nosom. Dobre, ste len opatrní. Je to v poriadku. Pre vás sme napísali článok. Prečítajte si ho tu

Pre špekulantov:


 • Eee... nie, nie, nie.. toto si naozaj treba poctivo prečítať, vytrénovať. Nestačí len o tom vedieť a spodobňovať si informácie z kníh, ktoré ste čítali doteraz. Ale skúsiť to môžete. Niekto musí skúmať aj tie nechcené veci, ktoré sme spomenuli na začiatku tohto textu. Ďakujeme Vám.   

Negatíva života s genetickou inteligenciou:


- Vidíte pravdu a vidíte do iných. Viete kedy klamú a kedy si vymýšľajú.


- Ste úprimní a empatický zároveň, čo iní môžu vyhodnotiť ako zrodenie konkurencie. Rozhodujte o tom, ako dopadnú. Prečo aj nie. Aj tak to každý chce vedieť ovládať. Prečo by ste to neboli akurát Vy.


- Máte podprahový rešpekt u iných a vidíte ich strach z vás. Ten však viete premeniť na radosť z vás. Ak chcete.


- Plnia sa vám všetky myšlienky, nakoľko vám zostanú len tie dobré a prospešné v hlave. Spomaliť máte dovolené. Aj zrýchlenie.


- Zistíte, že život, ktorý žijeme je omnoho inteligentnejší a budete mať chuť aby všetci tak žili. Lenže oni skúmajú tie negatíva a z toho môžete byť smutní.


- Zistíte, že nezachránite celý svet a to Vás môže dostať do pocitu ľútosti. Občas.


-Zistíte, že inteligencia života je kolektívne prepojená a Vy ste na rebríčku hore. Máte prioritu v plnení želaní pred inými. Máte moc a dokážete riadiť. A toto nevysvetlíte tým, ktorí nemajú tréning. V kuse budete stretávať ľudí, ktorí vás budú presviedčať, že sú šťastní bez genetickej inteligencie. A vás to bude v prvých mesiacoch rozčuľovať, hnevať, bolieť, smútiť. Nakoniec sa stanete vodcom a začnete spravodlivo pomáhať iným svojou prítomnosťou. Stanete sa lídrom a budete sa vám to nakoniec aj páčiť.


- Zistíte, že nás treba na začiatok tak 1000 vodcov, aby sme sa predsa len pokúsili pomôcť iným. Ako? Plán, cieľ je napísaný v manuály.


- Zistíte, že bez genetickej inteligencie je všetko na tejto Zemi pomalé a zbytočne komplikované. Ten pocit pozná každý vizionár, vynálezca, génius, vodca. Pochopíte všetkých ľudí, ktorí pre svet priniesli inovácie, rozvoj.


- Zistíme, že je nás viac a to Vám dá aj radosť zo stretnutí, kde nie je faloš, závisť, neprajnosť a brzdy. Zistíte, že žiť má zmysel a pokúsite sa tento zmysel života aj odovzdávať.


Áno, toto je reálna utópia života, ktorú si vymyslela naša genetická inteligencia.


Takto nejako to chcela. Poď a objavuj s nami. Nech to spíšeme 8 miliárd krát. Nech je nás viac. Vtedy získame stabilitu vo vesmíre a silu našej civilizácie. Pretože to, čo sa tu deje je znak výskumu, ktorý znamená len deštrukciu.


Príčinu pochopíte hneď ako prečítate manuál a možno ste to práve Vy, ktorý prinesie riešenie pre túto planétu a tak sa zapíše do histórie ľudstva ako nový objaviteľ. Všetko je možné ak spolupracujeme s genetickou inteligenciou života.


Čo dodať? Možno pár slov odo mňa.


Doslov autorky:


„Viete, môj názor na vec je ten, že ak by existoval život po smrti, načo by sme vôbec žili a trápili sa. Nedáva to logiku. Lenže, genetická inteligencia dovoľuje veriť aj na túto filozofiu a rôzne vierovyznania. Ona o tom jednoducho vie, že tomu veríme a túžime po znovuzrodení. Byť s ňou v kontakte je prvé znovuzrodenie.


Druhé je.. nechám sa aj ja s radosťou a s láskou prekvapiť. A prečo aj nie? Veriť máme predsa od genetickej inteligencie dovolené... Tak jej začnime aj my už konečne veriť. Kedy ak nie teraz?


“Ildikó Csölleová od 1974 (alias Arin Drexler 2011-2018, alias Iwa Gosel 2001- 2011)


Dôkaz? Naozaj potrebujete dôkaz, že Vaša genetická inteligencia je múdrejšia ako Vaše vedomie, ktoré poznáte cez deň?


Okej.. a čo myslíte, kto Vás vypne do spánku každú noc? No predsa Vaša genetická inteligencia. Viete koľko toho musí upratať, kým Vy spíte? A teraz si predstavte, že nemá čo upratovať v noci ak spíte. Fungujete, pretože s ňou vedome spolupracujete.


Viete čo začne robiť? No predsa začne Vás učiť a ukazovať Vám možnosti, ktoré môžete žiť. A nie je to sci-fi. Len nie každý má guráž na takúto moc a zodpovednosť.

To, čo hľadáte, je vo vás.


Získajte dôveru svojho prvého vedomia a objavte skutočný zmysel života.