website

Vitajte u START UP *** FROQUENT®

START UP realizuje spoločnosť FROQUENT Kft.
 

Súčasťou START UP sú aj naše poznatky a vedomosti, ktoré sú pre Vás pripravené na našom e-shope ako digitálne produkty.

Máte príležitosť vyskúšať si to, čo tvrdíme a zároveň prispieť pre svoj vlastný rozvoj osobnosti. Ako prvú ochutnávku odporúčame NAPS produkt. Music a Manuál Activation Training, ktorý ponúka "benefit" pozície investora v našom projekte. 

Prvoradá je Vaša túžba a rozhodnutie "chcieť" viac a získať. 


O START UP

Predprípravná fáza START UP projektu bola začatá v roku 2020.

Spoločnosť pre realizáciu projektu bola založená v roku 2021.

Predprípravná fáza pre vstup INVESTOROV do projektu začala v roku 2022.


Prečo nepremeškať túto príležitosť?

START UP – Realizácia APLIKÁCIE. Prečítajte si viac.

Náš START UP – je definovaný ako digitálna platforma, takzvaná aplikácia.

Ide o platformu, ktorá poskytuje verejnosti prístup k okamžitému reštartu a dopomáha k rýchlej rekonvalescencii pre každodenné fungovanie.

Platforma ponúka širokú škálu riešení a alternatívy v oblasti rozvoja osobnosti pre deti aj dospelých.

Ide o nový druh systémového vzdelávania, kde užívateľ ocení jednoduchosť a rýchlosť.

Ako to bude vyzerať v budúcnosti?

Verejnosti je aplikácia dostupná nepretržite.

Koncept reštartu je koncipovaný na nových poznatkoch z oblasti genetickej (DNA) psychológie, ktoré sú chránené autorským právom a nie sú spodobnené s inými metodikami.

Vízia START UP projektu:

Predstavte si, každý živý človek je zdrojom neprebádaných poznatkov. Sme život, ktorý vznikol na planéte Zem. Všetko na čo človek prišiel, objavil, bolo dávno zapísané v genetike človeka. To, čo nás brzdí v odhalení týchto vedomostí je spôsobené vývojom nášho mozgu. Preto sme nervózny, negatívny a sklamaný. Potrebujeme reštart. Svet potrebuje reštart. Každý človek potrebuje svoj 15 sekundový reštart. Každý deň svojich 15 sekúnd reštartu sa zvládnuť dá u každého.

Ako ho docieliť aby sme uchovali tradície kultúr, svetonázor a vierovyznania jedincov? Pomáhame nášmu najmladšiemu mozgu dokončiť svoj vývoj. Vývoj, ktorý má genetika človeka matematicky „metaforicky“ naplánovaný na 1000 rokov. Je to dlhá doba, nemôžeme si dovoliť strácať čas. Zažiť dokončený vývoj v dnešnej generácii je REŠTART. Prečo ho nežiť teraz ak sme objavili neutrálnu alternatívu reštartu pre každý jeden život?

Naša aplikácia túto možnosť prináša hravo, ľahko a bez toho, aby sme sa museli snažiť niekoho meniť. Nemeniť sa a fungovať? Áno, ak vieme ako myslí a premýšľa genetika na Zemi u človeka.

Ak vieme a poznáme psychológiu života, vieme inak vidieť veci, pochopiť súvislosti, predvídať a premýšľať. Človek je inteligentný druh, učiť ho, ako uvažovať nemusíme. Pre vzdelávanie tu je už zabehnutý vzdelávací systém a ten funguje. To, čo nás vyrušuje je nedokončený vývoj v našej genetike, ktorú je potrebné stimulovať hravo a bez nastaveného určenia. Prirodzený a slobodný stimul pre každého. Tomuto rozumieme ako REŠTART – obnova dobra v človeku.


Predstavte si zmenu a nazrime spoločne do budúcnosti ľudstva. "FUTURE NEWS"

Ako komunikujú ľudia bez negatívneho útoku svojich myšlienok na ich vlastné životy?

*Žijú inak, nemajú stres, choroby sa minimalizujú u 60% populácie. Farmaceutické spoločnosti objavili nový smer ich pôsobenia. Ako žijú? Tvoria, vyvíjajú a napredujú. Majú svoju stabilnú rozvojovú sociálnu sieť. Všetky existujúce siete sa zdieľajú s našou aplikáciou froquent® a siete medzi sebou spolupracujú.

Správy z budúcnosti:

"Future NEWS: Nedávno sa aplikácia spustila v rozvojových krajinách. Okamžite objavila spiacich tvorcov, ktorí sa osvedčili v priemysle pre vývoj vesmírneho paliva. V roku 2027 sa objavilo najviac inovácií a riešení, ktoré vyriešili klimatické zmeny, energetické potreby populácie a priemyslu. Korporácie sami priznávajú, že toto riešenie vyriešilo desiatky trvajúce nezhody."

"Future NEWS: Svet konečne môže cestovať po vesmíre. Aplikácia dopomohla spracovať dáta bez prejavov detoxu zastaralých podnetov. Umelá inteligencia podporuje život človeka ako prioritu. Svet a ľudstvo prvýkrát vo svojej existencii pociťuje psychickú úľavu a spokojnosť."

"Future NEWS: Naša civilizácia objavila nové zdroje vo vesmíre. Ľudstvu tento objav okamžite zjednodušuje život. Potvrdilo sa, že genetický potenciál človeka má dlhodobý náskok v inováciách."

"Future NEWS: Človek sa poučil z histórie. Svet konečne dokáže spolupracovať bez strachu. Akceptuje 3 násobný nárast populácie na Zemi, je nás už 18 miliárd a miesta je dostatok. Človek presídlil na susednú planétu. Objavili sme efektívny spôsob medzi galaktickej prepravy.
Človek komunikuje s vesmírom."


"Future NEWS: Aplikácia oslavuje už svoj 750 ročník založenia. Každá generácia si tvorí svoj stimul pre rozvoj samostatne. Ľudstvo žije psychológiu línie genetiky. Umelá inteligencia nezasahuje do slobody človeka, naopak pomáha a urýchľuje vývoj. U človeka sa vytratil nadbytočný stres a reakcie agresívneho správania. V genetike sa eliminovali nadbytočné mutácie bez nutnosti zasahovať človekom."

"Future NEWS: Ľudstvo je prijaté do spoločenstva vesmírnych civilizácií, ktoré majú tiež existenciu života založenú na línii života, ktorú žijú. Naša civilizácia spolupracuje a je akceptovaná vo vesmírnych spoločenstvách. Základom prijatia bol fakt akceptovania genetickej psychológie u človeka, ktorý vznikol na planéte Zem."

"Future NEWS: *2020*2023 V archíve sa objavuje názov spoločnosti FROQUENT a zoznam investorov ako tých, ktorí pomohli svetu žiť lepšie. Nachádzame tu prvý záznam o spustení aplikácie. Potom nasleduje zoznam korporácií, ktorý v projekte pokračovali. Hierarchia prepájania je celosvetová."

V súčasnosti je systém spolužitia na Zemi nazývaný ako:

Vývojová demokracia/ DEMOKRATICKÝ VÝVOJ CIVILIZÁCIE

Mladá generácia vývojovej demokratickej civilizácie človeka nazýva súčasné obdobie ako život, kde si robíš čo chceš, ako chceš, kedy chceš a všetko to do seba zapadá. Systém spolunažívania a napredovania funguje a každý mu rozumie. Civilizácia planéty Zem bola priznaná najstaršou galaktickou civilizáciou k vesmírnemu projektu civilizácií. Presídlenie riešiteľov sa uskutoční čoskoro, budeme vás informovať.

***Future News world planet marketing by froquent®2022 

                                                                      "Bez vízie niet budúcnosti"

SÚČASNOSŤ

Realizácia START UP Froquent je pripravená a možná, prinášame základy. Staňte sa aj Vy spoluinvestorom v projekte.

Čo budeme realizovať?

Najprv je potrebné vypracovať systém reštartu, stimulu a vzdelávania základov genetickej psychológie, ktorá doplní poznatky systémového vzdelávania pre jedincov. Začneme aplikáciou a neskôr vyvinieme sociálnu sieť, založenú na genetickej psychológii línie života.

Žiť v hneve, nenávisti, negatívnych útokov našej mysle na naše telá, v nedorozumeniach, pochybnostiach, strachu, nedôvere, je ťažké aj pre bohatých či chudobných. Zmodernizovali sme svet, zrýchlili komunikáciu, prenos dát a informácií ale zabudli sme na vývojové štádia našej línie života. Potrebujeme pomôcť nášmu druhu – druh človek, kde človek akceptuje líniu svojej existencie. Je potrebné doplniť informácie o našom fungovaní a žití. Potrebuje eliminovať negatívne žitie a jeho dôsledky. Zmeny začínajú u jednotlivcoch. Začneme pomaly a systematicky.

START UP FROQUENT je realizovaný a koncipovaný pre pokračovanie novou generáciou, vždy aktuálne podľa vývojového štádia genetiky, línie človeka.

AKO SA STAŤ INVESTOROM? - Zakúpením investorskej vstupenky

Náš projekt je PROFIT, ktorý ocení Investor obratom. Po Vašej investícii získavate tréningový program, ktorý smiete absolvovať a reálne tak zažiť genetickú psychológiu vo svojom živote. Využívať váš genetický potenciál v plnom rozsahu a rozumieť životu skôr, ako sa aplikácia zrealizuje je predstih, ktorý má vyššiu cenu ako je INVESTORSKÁ VSTUPENKA vašej investície.

Cena Investorskej vstupenky je určená na 2.500 Euro. Avšak platí aktuálna cena pri kúpe investorskej vstupenky v našom e-shope. Šetríme váš ale aj náš čas. Počet investorov v našom projekte je limitovaný.

Hľadáme MICRO INVESTORA, ktorý je naučený investovať do start up projektov ale aj, ktorý túto príležitosť vyskúša prvýkrát. O ostatné sa postaráme my ako autori.

RIZIKO projektu:

Sme autori projektu a sme neoblomne rozhodnutí projekt dokončiť do finalizácie. Na predpríprave sa pracuje celoživotne. Za projektom stojí súkromný výskum autorov – pozri o nás a pozri aj prelinkovanie na autorskej stránke (2009.) Nezabudnite si zakúpiť INVESTORSKÚ VSTUPENKU - MANUAL ACTIVATION TRAINING v e-shope.

Okamžitý profit vám zaručí obsah manuálu ACTIVATION TRAINING.

Start Up je natoľko silný a stabilný nakoľko je predpríprava projektu samotným výskumom.

Investorov hľadáme hlavne z dôvodu profesionálnej prípravy projektu pre verejnosť a svet.

MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT
MANUAL ACTIVATION TRAINING FROQUENT

MANUAL ACTIVATION TRAINING

€800,00

Testimonials

Gabiela K

"I have to reveal it. When genetics work together, it's the subtle productions of dopamine in the body. Such a reward. I feel it as praise for my body. And immediately I'm reborn. I finally taught my mom to do it, too. She's 82 years old. She's experienced the rewards, too. She was rejuvenated right away. In fact, rejuvenation comes from within. And it's up to us to see it."

Peter M

"I see improvement in every way. Communication in the family, at work, has improved. My wife and I are getting closer. I already understand the sentence that life is not so complicated. I confirm, genetics, so the line of life on Earth ingeniously invented it. At first I was afraid it was just a methodology, a theory. But after activating the databases, it all disappeared and the genetics reacted to me as well. My wife has the same thing as me. My children too. It's really genetics. I have two girls (12 and 14). They use technique in learning. This is power, a completely different dimension of living. And it stays working. It's not lost. Thank you to the author for not giving up her research. Big compliment, thank you a million times. Today I laugh that I hesitated to buy the manual. Genetics is incredibly motivating, she explicitly tickles the body from the inside. Everything fits together. I apologize that this reference is so short. I would write by morning. Thank you for myself and my family."

Alexandra S

"I was angry and stressed. In a second it was gone. An instant surge of energy and I solved the problem naturally . The kids perceive me differently. They started listening to me. I'm already coaching my mom, too."