Pre skeptikov

Pre skeptikov

Počítajme si spoločne...

Genetická inteligencia je samotná inteligencia života. Skeptik vyžiada dôkazy, múdry človek okamžite pochopí, že dôkaz je to, že vôbec žije.

Jedine inteligencia života dokáže vymyslieť život samotný. Len sa pozrite na seba. Máte dve nohy, dve ruky, dvakrát oči, uši. Máte vybudovaný priestor pre myslenie, ktorý v každom článku opisuje veda ako „náš mozog“. To náš mozog... za to môže mozog. Akoby mozog bol nejaký cudzí predmet v našom tele. Akoby sa nás vôbec netýkal, pretože ho veda skúma a meria.

Skeptik vyžaduje merania vedy a jej výsledky. Múdry okamžite pochopí, že naša práca je alternatíva  vedy, medicíny, psychológie, biologických výskumov, vierovyznaní aj ezoteriky.

Alternatíva? Skeptik okamžite prestane čítať tento text a zahodí svoju životnú šancu, múdry si v čítaní pokračuje. Predsa prečítať pár riadkov textu ešte nikoho nikdy nezabilo.

Čo je genetická inteligencia a prečo používame názov genetická psychológia?

Genetická inteligencia je inteligencia života, ktorá sa rozhodla, že vybuduje svoj zjav, svoju existenciu do formy a podoby, ktorú teraz aktuálne žijeme. Odpozorované poznatky sú rozsiahlejšie ako tento text na webovej stránke. Múdry tuší, skeptik spraví grimasu.

Pokračujeme...

Skeptik povie často opakovanú vetu (samozrejme, ak číta ďalej): „Genetika nie je inteligentná. Je to len databáza génov, príkazov, reflexov, inštinktov, pudov. V živote človeka zohráva len 10 až 15%. Však ju vieme v laboratóriách meniť, kombinovať ako chceme. Genetika vôbec nemá vplyv na naše životy a naše šťastie, myslenie, zdravie a úspech. Veda sama tvrdí, že genetika vôbec nezohráva rolu v našich životoch tak, ako idete Vy z froquentu tvrdiť.“

No sa nep***rme. Zamysleli ste sa nad faktom, že to môže byť úplne inak? Však veda skúma, čo znamená, že ešte stále nevie nič na istotu. Tvrdíme my z froquentu.

Juj, vulgarizmus. V dnešnej dobe? Vedeli ste, že ak máte skolabovaný mozog, stratili ste vnem vnímania života? A do neho patria aj správne vsúvané skratky, alias vulgárne slová. Nie? Tak už viete.

 

Múdry vie, že skeptik je naprogramovaný článkami, ale napriek tomu im to v tichosti odsúhlasíme.

Prezradíme viac... treba to čítať.

Tento súhlas je genetická psychológia. Genetická psychológia je celistvá, celoplanetárne a je kolektívna. Inteligencia genetiky je detail tejto komunitnej funkčnosti života, ktorá rozhoduje, kto ako žije svoj jedinečný a neopakovateľný život. Ak nie ste spokojný zo svojim životom, tak pravdepodobne Vaša genetika vyhodnotila, že môžete skúmať negatívne situácie, zlyhania, choroby, sklamania, zlé rozhodnutia, stres, negatívne myslenie a bloky v podvedomí. Ste zberateľ blokov v podvedomí.

Veru, to tá Vaša genetika povedala ostatným, že akurát Vy môžete tieto veci skúmať.

Odvážne tvrdenie, áno vieme. Paradoxne, ak sa pozriete na ľudské životy iným okom, zistíte, že ... pravda je priamo pred vašimi očami. Genetika je inteligentná. Teda my všetci sme nadpriemerne inteligentní.

Ale.. ale. Ale..

Niečo sa v procese rozvoja nášho mozgu nedoťahuje do konca. Môže za to najmladšia časť nášho mozgu. Tá vedomá.

Ste zvedaví? Mali by ste byť.

Genetická inteligencia sa dá vyšperkovať. Pointa našej ponuky. Genetická psychológia kolektívneho žitia všetkých živých genetík je daná. Získame ju narodením a tým, že vznikneme automaticky a nemenne súhlasíme s týmito pravidlami ako novovzniknutý život. Inak by sme nežili.

Genetika je presná ako švajčiarske hodinky.

Zdá sa vám, že zverejňujeme veľa textu?

Skeptik, ktorý stále číta - frfle. Múdry pochopí, že nové informácie vyžadujú viac ako jednoslovné vety.

Nedopovedali sme myšlienku, vieme. Ucelené poznatky ponúkame na predaj. Vám.

Počuli ste už o vete, že náhody neexistujú? A viete aj dôvody?

Dnes už veda používa poučky a vysvetlenia, ktoré vzišli z náuky o genetickej psychológie. Skeptik neuverí a múdry pochopí, že slová sa šíria a ľudia sa rozprávajú. Z rozprávania vznikajú inšpirácie, nápady a články. U vedy vznikajú smerovania na výskum.

Žeby sme boli prepojení ako ľudia, no nehovorte.

Zdá sa Vám trhaný text, ktorý vám nedovoľuje vnímať emócie z textu? Áno. Výborný postreh máte.

Skeptik sa urazí a človek so slabou psychikou sa cíti nepríjemne. Áno.

Aj toto spadá pod genetickú psychológiu. To, že sa niečo podarí presadiť u vedy týmto šikovným spôsobom je genetická inteligencia. Ak to nejde takto, pôjde to takto.

Aj takto funguje genetická psychológia a to všade rovnako po celej Zemi v línii života druh človek.

Kto nás oprávňuje takto s Vami komunikovať?

Život. Ak to nejde takto, pôjde to takto. Hotovo.

Aby sme nezdržovali poskytneme vám informáciu, ktorú vieme opisovať aj na 5 kníh. Sme ľudia, vyskočené genetiky, ktorým sa podarilo spísať pravidlá genetickej psychológie. Trvalo to dlho, dlho a v knihách to spísané ešte nebolo. Ale dnes už sa dosť o tom hovorí či píše, takže dôkaz pre skeptikov je ten, že už slovo DNA alebo genetika sa skloňuje v politike, či marketingu.

Tak asi na tom niečo bude. Problém je, že sa informácie napodobňujú, kopírujú a k vám sa dostávajú len okrajové zbytky o výstupoch z vedeckých výskumov. Motanice. V reálnom živote to priveľmi použiť neviete.

Vyskočené genetiky?

Vyskočené genetiky sú ľudia, ktorí nestratia spojenie s genetickou psychológiou a s vlastnou danou genetickou inteligenciou počas procesu vývoja mozgu (neocortex, takzvané vedomie) v rannom veku.

Je nás síce málo, ale dostatočne dosť na to, aby sa štatisticky niektorým z nás podarilo zaznamenať pravidlá žitia v línii života a rozvíjať tieto danosti vopred. No a my sme jedny z nich. Považujeme sa za vyskočené genetiky, ktoré dostali priestor zapísať poznatky podľa pravidiel života tu na Zemi pre druh človek. Trvalo to skoro 50 rokov. A dalo to zabrať. Tá naša ľudská genetika je vtipná. Ale toto je náš profesionálny pohľad na vec.

V dnešnej dobe, už máme za sebou procesy opakovaného potvrdenia, overovania, pochybností, znovu skúmania, výskumov, spätnej väzby užívateľov.

Prešli sme tým istým procesom, ktorý určuje veda. Jej pravidlá sme dodržali. Vlastne sme použili metodiky vedy pre výskum, aby sa jedného dňa aj oni vedeli pozrieť na našu prácu. To, že tak dodnes neurobili je len výsledkom konkurenčného boja nakoľko sme autori, súkromná firma, značka. Ak by sme boli „zamestnaní“ vo vede, už tieto poznatky zverejňuje samotná odbornosť, ale pod ich vlastnou značkou, či hlavičkou školy a pod. Múdry vie ako to vo svete vedy chodí, skeptik pochybuje..

No dobre, poďme sa povenovať vám skeptikom.. Prečítajte si niečo o sebe.

Každopádne v skratke pre tých, ktorí chcú žiť plnohodnotne život tak ako si to život sám vymyslel:

Ponúkame ucelené poznatky ako finálne dielo. Ide hlavne o logické, pragmatické vysvetlenie o tom ako funguje naše telo, psychika a všetko to, čo svet prezentuje ako veľký chaos. S tou výhodou, že neostávate v teórii, ale rovno vás privedieme k tréningu (vy sa vytrénujete),  k vašej vlastnej genetickej inteligencii, ktorá vo vás spí. Spí lebo nedodržiavate jej pravidlá života. Vytrénujete si dôveru a ona vás naučí viac, ako my alebo ako všetky knihy sveta. A potom praxou vás genetická psychológia života prizve na komunitné spolužitie a vy si život vychutnáte do detailov. Túto prax viete použiť pre rozvoj sveta, projektov, inovácií. Alebo len vzťahov s inými ľuďmi. Výhoda je, že vaše telo sa ľahšie regeneruje, pomalšie starne pretože vaša genetická inteligencia nemusí riešiť to, že s ňou nespolupracujete. Vaše zvyky a aktuálne myslenie meniť nemusíte, časom si to prehodnotíte slobodne vy sami tak ako potrebujete, chcete.

Je nás už viac...

S nami v komunite byť nemusíte, ale môžete. Zbehneme na kávu, čaj ak je chuť a nálada. My si vymieňame len zážitky, postrehy, informácie aby sme objavovali nekončiacu studňu genetickej inteligencie, ktorá nám vlastne naše myslenie vypína každú noc. Vo vnútri sme múdrejší ako naše denné vedomie. My vám len pomôžeme to prepojiť. Vás a Vás. To je asi všetko čo sa rieši v našej komunite vytrénovaných.

Hlavne ak ste nestratili zámerne koncipovanú niť, teraz ako čítate tento text. Slabí odpadli po prvých 5 vetách. Áno, v prvých rokoch našu prácu ponúkame zdravým záujemcom.

 

 

Ste skeptický?

Mali by ste vedieť, že prvý prejav starnúceho mozgu alebo mysle je práve skepticizmus. Tento proces riadi a spúšťa genetika. Pokým ste flexibilný, pružný a vo svete života schopný prežitia Váš mozog produkuje rozvoj a chuť prijímať nové podnety. V takom prípade môžeme hovoriť o tom, že Váš mozog je mladý a ešte nezačal umierať.

V opačnom prípade hovoríme o starnúcom mozgu, ktorý sa môže u človeka prejavovať aj v oficiálnom produktívnom veku.

Ako sa prejavuje tento proces?

Napríklad tak, že nemáte chuť na nové poznatky, máte pocit, že už všetko poznáte a viete, všetko ste videli a počuli, ste ukotvený v stabilnom názore, oponujete okamžite ako započujete tému, ste v pozícii obrany, často reagujete podráždene na často počutú tému, dokážete útočiť slovami, kopírujete a napodobňujete iných, viete sa rýchlo rozčúliť, ste v nepretržitom strese.

Fyzicky sa často cítite unavený a trpíte pocitom nedostatku času. Niekedy ste hyperaktívny a viac vnímate negatívne prejavy okolo seba. Pracovne ste vyťažený a mávate sklon k neriadenej spontánnosti. Rýchlo sa nadchnete na vyhovujúce témy, naopak rýchlo zahodíte témy, ktoré už okrajovo poznáte lebo na akurát nemáte náladu.

V prípade, že sa vám nechce vysvetľovať nastúpi stabilný pocit skepticizmu. Ten Vám dáva pocit istoty a istý druh bezpečia. Dokonca si tento pocit aj vychutnávate v prítomnosti iných. Silu, ktorú získate z Vášho skeptického postoja používate na iných ako zbraň pri manipulácii, ktorou potrebujete dosiahnuť vlastné ciele. Hnevá Vás krátkodobý efekt ale niečo Vás núti to opakovať.

Dlhodobý skepticizmus však prináša nemilé riziko. Je len otázka času, kedy Vám systém mysle a psychiky skolabuje. Z vedeckých článkov to poznáte ako vyhorenie, úzkosti, depresie alebo iné zdravotné problémy, ktoré sa odzrkadlia na Vašom zdraví.

Tak smelo do toho... pokojne ostaňte taký aký ste.

Prečo tento proces nefunkčnosti genetika spúšťa? Odpoveď je natoľko jednoduchá, že ako skeptik našu odpoveď neprijmete, ibaže..., by ste už nechceli žiť s umierajúcim mozgom.

Odpoveď je: Ak Vaša myseľ dlhodobo nespolupracuje s inteligenciou Vašej genetiky, tak Vaša genetika vyhodnotí Vaše fungovanie ako chybné a nefunkčné. Postupne začne spúšťať proces vyhľadávania chýb (samozrejme vo Vás – je to Vaša genetika), čím Vás prinúti k nečinnosti pri prijímaní podnetov z prostredia aj z Vášho vnútorného spracovania.

Čo v preklade a ľudovo znamená: že Vás prestane zaujímať rozvoj a budúcnosť. Postupne Vám genetika povypína zručnosti potrebné pre analyzovanie situácií, vnímanie súvislostí, zručnosti zapracovávať poznatky pre svoj prospech a pre prežitie. Strácate vnem správneho, zdravého kritického myslenia, technickej kreativity, zručnosti tvorby a daru prispôsobenia. Ako človek strácate tiež vnem správne sa rozhodovať, riadiť svoj život a dosahovať výsledky, ktoré potrebujete. Vaša genetika Vám ponechá len nutné mechanizmy, ktoré Vám nechá dookola používať tak, aby ste prestali škodiť vlastnému okoliu (iným ľuďom). Nasmeruje Vás do ríše fantázie, predstáv, ilúzií, kde Vás zamkne a ponechá v bezpečnostnom režime. Silnejšie oddelí Vašu myseľ od nej samotnej a nasmeruje Vás podľa najsilnejšieho podnetového obsahu kde sa stratíte vo Vašom vlastnom vedomom svete.(Preto si ľudia medzi sebou prestávajú rozumieť a tento prejav nefunkčných ľudí stále narastá.)

Prečo to genetická inteligencia robí?

Proces vypnutia Vaša genetika potrebuje pre vyhľadanie chýb vo Vašej databáze genofondu. Robí to preto, aby mohla informovať iné živé genetiky, ešte nepokazené genetiky o možnom riziku nefunkčnosti. Tento proces patrí medzi prvé procesy prežitia a žitia a je nemenný. Týka sa každého človeka, ktorý je v línii genetického bytia - druh človek.

Skepticizmus alebo inak okamžité odmietanie, je teda prejav, že ste človek, ktorý stratil pružnosť tvorby života. Ste vytesnený z kolektívnej tvorby života – druh človek a Váš život je inými považovaný za prebytočný. Strácate podprahový rešpekt a Vaše zručnosti fyzického tela začínajú slabnúť. U každého človeka sa slabnutie fyzického tela prejaví v inej časti tela.

Iste už tušíte správne. Tvrdíme, že línia života druh človek je v základoch genetická inteligencia. Kombináciou genofondu získavame zakaždým novú a jedinečne neopakovateľnú inteligenciu, ktorú máme za úlohu počas života udržiavať, rozvíjať a budovať. Ide o kolektívnu spoluúčasť, kde sú uprednostňované tie ľudské bytosti (inteligentné genetiky), ktoré tieto pravidlá dodržiavajú. Takto si to život vymyslel a takéto pravidlá aj dodržiava.

Pokazené, chybné alebo nefunkčné genetiky sú vysunuté do bezpečnostného režimu, kde smú nejako dožiť (aj za predpokladu utrpenia) aby ostatné smeli čerpať poznatky, ako to nerobiť. Preto často hovoríme, že komu sa nepodarí vytrénovať dôveru k jeho vlastnej podstate, ten skúma to nefunkčné za nás. Možno to je odpoveď prečo je ľudstvo v takom obraze, v akom sa nachádza.

Genetika si ide svoje aj za cenu znižovania vedomej inteligencie. To čo cez deň žijeme.

Dôležitá informácia predtým, ako sa rozhodnete žiť celistvo samo zo sebou: Genetická inteligencia druh človek neuznáva smrť a práve aj vnem ilúzie, predstavy, či viere o živote po smrti môže pre Vašu genetiku znamenať vyhodnotenie chyby. Preto oficiálne vyhlasujeme, že túto časť filozofie v akomkoľvek prevedení v našom vzdelávacom procese nezaraďujeme. Preto sa náuka o genetickej psychológii nenazýva ako vierovyznanie. Možno len humorne to spomenieme, pre nefunkčných.

Pointa genetickej inteligencie: Genetika ľudstva sa snaží o dlhovekosť. Nepáči sa jej, že umierame a snaží sa tento proces opotrebovania vyriešiť. Preto platí proces vyhľadávania chýb v jej existencii. Imunitný systém ľudského tela je presne na tomto systéme vytvorený ako ďalšia kópia jej samotnej inteligencie, avšak pri imunitnom systéme určila vyhľadávanie ohrozenia v inom kontexte.

Tak sa prosím zamyslite a zvážte, či cena, ktorú žiadame za výmenu poznatkov naozaj stojí za takúto vedomosť. Spravte si čaj a pouvažujte, aj keď ste skeptik.

Aká je naša ponuka?

Ponúkame šancu a príležitosť pre všetkých tých, ktorí dokázali z týchto pár viet pochopiť a uchopiť dôležitosť spolupráce s genetickou psychológiou, ktorá im v prenatálnom období vybudovala fyzické telo, priestor pre vedomé - bdelé - denné myslenie, nočné oddychové myslenie, kedy prebieha oprava, obnova, rekonvalescencia tela a iné.

Získate poznatky, vysvetlenia, know how, ktoré majú slúžiť v prvom rade pre Vaše potreby. Získate podporu, priestor pre diskusiu o Vašom napredovaní.

Naučíte sa, ako presvedčiť Vašu genetickú inteligenciu aby s Vami začala vedome spolupracovať a to tak, aby nemusela riešiť procesy vyhľadávania chýb. Postupne Vás naučí ako ju vnímať vo Vašom tele. Prax a reálne výsledky, ktoré získate návratom k sebe, k vlastnej genetickej inteligencii Vás postupne privedú k novým a k novým poznatkom, ktoré budete smieť odovzdávať svojmu okoliu a tým podporovať rozvoj a budúcnosť života na Zemi.

Genetická kolektívna inteligencia sa potom otvorí aj Vám. Len si to predstavte, na Zemi je 8 miliárd ľudí a jedinečne skombinovaných poznatkov, ktoré sú pripravené pre Vás ako najväčšia knižnica. Knižnica pre Vás.

 

 

V ponuke máme ucelený a detailne skoncipovaný tréningový program - MANUAL ACTIVATION TRAINING, ktorý je svojim kľúčový obsahom revolučný. Cieľ je aby ste otvorili knižnicu života a učili sa od zdroja, preto v obsahu nájdete aj postup AKO NA TO.

 

 

 

Ďalšia možnosť v našej ponuke je test.

TEST, či ste skeptický a nakoľko ste pokazený. Vyhodnotila už Vaša genetika, že nefungujete?

Ako to zistiť? Jednoducho...

Pripravili sme pre Vás špeciálnu hudobnú produkciu, ktorá je v súlade s pravidlami genetickej inteligencie – vhodné pre druh človek.

 

S úctou ku skeptikom autori projektu. Aj tak vás máme radi. Prečo? Lebo práve kvôli vám sme to skúmali inak. Preto máme výsledky. Genetická inteligencia života o vás vie. Je to vcelku vtipné.

 

Link: manuál

Link: Hudba

Link: technic start

Späť na blog